Treeningseadmed, mis pakuvad kõike

30/11/2021
Mikko Salo, CrossFiti 2009. aasta maailmameister

Kasutage oma keharaskust jõu ja vastupidavuse suurendamiseks – õues!

Kehakultuuri harrastajad ja sportlased on märganud, et oma keharaskust kasutades saab treenida üsna intensiivselt. Keharaskusega treening (nimetatakse ka võimlemiseks) on suurepärane spordiala ka selles mõttes, et võite alustada treenimist millal iganes, kui sobivad spordivahendid on kättesaadavad. Lappseti treeningaladel saate samal ajal keskenduda kindlatele lihasgruppidele või tõsta harjutusaladel tõhusalt südame löögisagedust. Keharaskusega treening parandab teie vastupidavust, liikuvust ja jõudu. Samal ajal parandab see tasakaalu ning suurendab kiirust ja väledust. Sobivate spordivahenditega varustatud hästi kujundatud välitreeningu alad pakuvad väljakutseid nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest seadmed võimaldavad treeningkavasid mitmekülgselt varieerida. Lappseti spordivahenditega treenides saate treeningu enda jaoks ideaalselt sobivaks muuta, kohandades korduste arvu ja tempot olenevalt sellest, kas olete juhuslik kasutaja, aktiivne kasutaja või sportlane.

Välja töötatud koos professionaalidega

Tõhus ja energiline disain, mis on välja töötatud koos professionaalidega

Lappseti treeningvahendite disain peegeldab spordiga seostuvat energilist kuvandit. Kogu kontseptsioon on välja töötatud koos Mikko Saloga, kes on CrossFiti 2009. aasta maailmameister, ja Anu Puontiga, kes on Soome esimene laste Crossfiti juhendaja.

Meie treeningseadmetes on kombineeritud puitu ja metallmaterjale. Materjalid on hoolikalt valitud kasutaja vajaduste järgi. Näiteks ei tundu tooted liiga kuumad või külmad ega ole kasutamisel libedad.

Saadaval on neli värvipaletti. Värvid kattuvad meie teiste toodetega, nagu tänavatreeningu, eakate treeningu ja Finno mänguväljakuseadmete tootesarjadega. See võimaldab luua eri põlvkondadele ja kasutajagruppidele harmoonilisi välialasid.

Valmiskujul treeningpargid on kujundatud nii, et kasutaja saab seal treenida kogu keha.

Valmiskujul treeningrajad sobivad eriti hästi näiteks kooliõue ja teismelistele. Kooliõues treenimine annab võimaluse sõpradega võistelda!

Saadaval on neli värviteemat

Aeglane
(Treeningvahendite vaikimisi määratud värviteema.)
Aktiivne
Tugev
Treeningseadmed
Rõõm

Lihtne treenimise alustamine QR-koodidega

Treeningvahendid on mõeldud nii Crossfiti-huviliste kui ka tavakasutajate vajaduste rahuldamiseks ning seetõttu on kõik meie treeningvahendid varustatud QR-koodidega, mis viivad õpetlike WOD-videote juurde. WOD on Crossfitis kasutatav termin, mis tähendab päeva treeningut (Workout Of the Day).

See teeb treenimise alustamise lihtsaks!

Vaadake allpool näidistreeninguid:

Harjutuste videod on saadaval ka meie Youtube’i kanalil

Kõigi küsimuste korral võtke Meiega ühendust

Vaata meie tooteid