Teqball – mäng, mis on kogu maailma vallutamas

23/01/2024
teqball game

Kas olete kunagi mõelnud, et mis juhtub, kui ühendate omavahel  jalgpalli, lauatennise ja kumera laua?

Tere tulemas Teqball – Mäng, mis vallutab kogu maailma!

See on uus lähenemine klassikalistele mängudele, mis on võitmas miljonite südameid rekordajaga.

Teqball loodi 2012.aastal ja ta on kolme jalgpallientusiast vaimusünnitusi Gábor Borsányi, György Gattyán ja Viktor Huszár. Selle keskmeks on revolutsiooniline kumer laud – kaheaastase põhjaliku katsetamise ja uurimustöö tulemus. Tugev pleksiklaasist võrk tagab katkestusteta mängud, muutes unistuse reaalsuseks.

See pole lihtsalt mäng – see on jalgpalli ja lauatennise suland, mis nõuab kiiret mõtlemist, erksust ja kiireid käeliigutusi. Lisaks mängude taktikalistele aspektidele soodustab Teqball meeskonnavaimu, vastupidavust ja vaimset keskendumist.

Teqball mängu reeglid on lihtsad – löö palli mis tahes kehaosaga, välja arvatud käed, saada see vastase poolele ja sama kehaosaga järjestikuseid lööke ei toimu.

Kas soovite seda ise proovida? Meie TEQ ONE laua leiate Tartust, Tamme linna jalgpallistaadioni ja mänguväljaku alalt.

Miks Teqball?

  • Tõstke oma palli käsitlemisoskusi: arendage palli- ja koordinatsioonioskusi, parandage vastupidavust, väledust, kognitiivseid oskusi ja tehnilisi oskusi.
  • Mõeldud kõigile: olenemata vanusest, soost või sportlikust taustast – Teqball ootab kõiki. See on sooliselt võrdne, ühendades igas vanuses mängijaid.
  • Tšempioni potensiaal: omandage Teqballi mänguoskused ja võite end lihtsalt leida professionaalse karjääri teel. Mängu populaarsus on tõusuteel!
  • Maailma avastamine: Teqball avab uksed rahvusvahelistele sündmustele, pakkudes võimalusi karjääriks sellel areneval spordialal.
  • Globaalne haare: Teqballi võrgustik laieneb 130-le väljakujunenud riiklikule föderatsioonile.

Teqballi ainulaadsed eelised ulatuvad väljaspoole. Koordinatsioonist reipuseni haarates töösse kõik lihasrühmad. Pole ime, et tippjalgpalliklubid nagu Real Madrid, Chelsea, PSG, Ajax ja Arsenal lisavad Teqballi oma treeningrežiimidesse.

Liituge Teqballi entusiastide liigaga, sealhulgas legendidega nagu Ronaldinho, Luis Figo, Simo Sabroso, Rober Pires ja Sean Garnier.

Selle mängu atraktiivsus ulatub professionaalsest spordist palju kaugemale, muutes selle ideaalseks lisandiks erinevatesse keskkondadesse. Koolidest spordiareenideni ja laste mänguväljakuteni.

Üks Teqballi silmapaistvaid omadusi on selle kohandatavus erinevate ruumide ja keskkondade jaoks, mis ei nõua pingutusi.

Koolidele, kes soovivad lisada spordi hulka nalja ja põnevust, pakub Teqball kaasahaaravaid ja dünamiilisi tegevusi, mis parandavad kordinatsiooni, reaktsiooniaega ja meeskonnatööd.

Selle kasutajasõbralik disain tagab, et igas vanuses ja oskustega mängijad saavad hõlpsasti osaleda, edendades kaasatust ja ühtsusetunnet.

Spordiareenid, mis otsivad pealtvaatajate meelelahutuseks uuenduslikke atraktsioone, võivad kasutada Teqballi kiiret ja intensiivset mängu, et pakkuda põnevaid elamusi.

Ükskõik, kas see on paigaldatud eraldiseisva funktsioonina või laiematesse spordirajatistesse, lisab Teqball enda näol ruumi ainulaadse ja interaktiivse elemendi, mis hoiab fännid kaasahaaratuna ja põnevil.

Teqball sobib ideaalselt laste mänguväljakutele, mis on tuntud kehalise aktiivsuse ja sotsiaalse suhtluse soodustamise poolest.

Mängu paigaldus erinevate pindadega aladele koos ilmastikukindla vastupidavusega loob sellest vähest hooldust nõudva, kuid samas suure mõjuga lisandi välismängualadele.

Selle ilmastikukindlus tagab aastaringse naudingu, muutes selle suurepäraseks investeeringuks organisatsioonidele, kes otsivad kogukonna jaoks pikaajalist ja kaasahaaravat tegevust.

Kas olete valmis oma Teqball teekonda alustama?

Tutvuge TEQBALLi pakkumisega parimate seadmete jaoks siin.

Kõigi küsimuste korral võtke Meiega ühendust

Vaata meie tooteid