Brändid

Lappset

Yalp

Norna Playgrounds

RubRig

GSWeb

Percussion Play

Lappset

Lappset on meie peamine ja kõige olulisem partner. Lappset pakub kvaliteetseid mänguväljakuid, nende tooted ulatuvad klassikalistest puitkonstruktsioonidest kuni vastupidavate vandalismikindlate terasseadmeteni ja ka arvutipõhise interaktiivse mänguni. Lappset on hästi tuntud oma materjalide kvaliteedi, toote pika elutsükli ning uuenduste poolest nii disainis kui ka funktsionaalsuses.
Lappset grupp asutati 1970. aastal ühe mehe ettevõttena ning tänaseks on sellest saanud üks suurimaid mänguväljakute tootjaid Euroopas. Lappseti tooteid eksporditakse enam kui 40 riiki üle maailma ja see on tuntud esmaklassiline kaubamärk.
Kõik Lappseti tooted vastavad EN 1176 ohutusnormidele ja on TUV-sertifikaadiga.

Yalp

Yalp on suhteliselt väike Hollandi ettevõte, mis on spetsialiseerunud kaasaegsete ja uuenduslike mänguelementide tootmisele. Yalpi eesmärk on disainida tooteid, mis pakuvad igaühele võimalust end proovile panna ja õues kehalisi tegevusi harrastada.
Yalp on kogenud ettevõte, kuid nad alustasid oma tootmist alles 2006. aastal, eesmärgiga välja töötada täiesti uut tüüpi seadmeid, mis sobivad uue põlvkonna lastele.
Hetkel pakub ettevõte interaktiivseid mänguväljakulahendusi, kus arvutimängud on ühendatud rõõmsate ja füüsiliste tegevustega õues.

Norna

NORNA PLAYGROUNDS on Põhjamaade teenindus- ja tootmisettevõte, mis projekteerib, toodab ja tarnib parima kvaliteediga looduslikke mänguväljakute seadmeid ja mänguväljakulahendusi.
Koos edasimüüjatega tarnivad nad meie tooteid suuremale osale maailmast. NORNA kasutab oma seadmetes peamiselt Robinia puitu.
Peale pika kasutusea pinnasega kokkupuutel paistab Robinia puit silma ka sellega, et on pingetugevuse, tõmbetugevuse ja paindetugevuse poolest pingereas kõrgel kohal. NORNA PLAYGROUNDSi seadmed on konstrueeritud nii, et need vastavad minimaalselt ohutu mänguväljaku nõuetele.

Rubrig

“«RUBRIG» on põrutusvastaste omadustega turvakummist põrandakatete tootja, mis on valmistatud ümbertöödeldud kummist SBR ja uuest polüuretaani baasil segatud kummist EPDM. Ettevõte toodab eksklusiivse kaasaegse arvutiga juhitava seadmega, mis on valmistatud RUBRIGile Saksamaal. Tootja kasutab pidevaks tootmise katsetamiseks, uuenduslike põrandakattesüsteemide arendamiseks ja testimiseks ülikoolipõhiseid uuringuid.
Nende lipulaevaks on turvakummist plaadid spordi-, laste- ja muudele kõrge vigastuste riskiteguriga välis- ja sisetaristuobjektidele.
Rubrig tooted vastavad lööke neelavate mänguväljakute pinnakatte standardile EN 1177:2018, samuti teistele kohaldatavatele standarditele ja tööstusharu nõuetele.”

GSWeb

GSWeb on Korea ettevõte, mis toodab vastupidavaid võrgukonstruktsioone, võrguronilaid ja püramiide. GSWebil on lai tootevalik, lisaks pakub see võrgukomponente erinevatele tuntud Euroopa tootjatele.
Kõik võrgud on lastele ohutud, need on kaetud nailon (polüamiid) kattega ja on saadaval erinevates värvides, kõikidel võrkudel on ohutuse ja vastupidavuse tagamiseks terasarmeering.
Oma geomeetriliste konstruktsioonide ja materjalide paindlikkusega on GSWebi tooted suurepärased täiendused igale mängualale ja meelitavad lapsi.

Percussion Play

Percussion Play on väike perefirma Inglismaalt.
Percussion Play on täielikult pühendunud välimuusika instrumentide ehitamisele, mis pakuvad uusi muusikaelamusi, helisid ja keskkondi nii algajatele kui ka noortele muusikutele.
Percussion Play välimuusikainstrumente müüakse enam kui 30 riigis.

Teised partnerid

Kas on küsimusi?

Kõigi küsimuste korral võtke Meiega ühendust