Meist

Meeskond

Fixmani tugevus on meie meeskonnas. Oleme üks suur ja energiline säravate silmadega perekond, kelle ühiseks eesmärgiks on luua imelised mänguväljakud ja puhkealad ning arendada linnakeskkonda. Oma töö nautimine ja selle üle rõõmu tundmine on osa meie töökohustustest ning igaüks meist on oma ala professionaal. Alates kontorist kuni paigaldusmeeskonnani – kogu Fixmani tiim usub tõeliselt meie klientidele pakutavatesse toodetesse ja teenustesse.

Firma Fixman

Mänguväljakud ja puhkealad on Fixmani eriala. Tootevalikusse kuuluvad ka spordi- ja treeningvarustus, pargi- ja linnamööbel, turvakatted ja lai valik teenuseid.

Missioon, Visioon, Väärtused

Fixmani missiooniks on luua tähelepanuväärseid vaba aja veetmise alasid, kasutades kvaliteetseid materjale ja tooteid, mis on valmistatud tööstusharu liidrite poolt. Oleme siin selleks, et rajada mänguväljakuid ja välispordialasid, mis oleksid jätkusuutlikud, kauakestvad, kodanike poolt aktiivselt kasutatavad ja tooksid avalikku ruumi lisaväärtust. Toome oma haljastusprojektidesse disaini, tehnoloogia ja lõbu. Meie visioon on olla Baltikumi liidrid uuenduslike ja unikaalsete projektide arendamisel ning panustada Balti riikide tuntuks muutmisel oma peresõbralike linnaruumide ja parkide poolest. Meie väärtusteks on kiire ja produktiivne suhtlus, professionaalsus kõiges, mida teeme, projektide kvaliteet ja õigeaegne teostamine. Oleme mänguasjatundjad!

Firma Ajalugu

Ettevõte Fixman asutati 2007. aastal Lätis ning tänaseks on sellest saanud üks juhtivaid ettevõtteid Balti riikides, pöörates suurt tähelepanu ohutuse ja kvaliteedi küsimustele. Fixman alustas oma tegevust Eestis 2010. aastal ja Leedus 2018. aastal. Selle aja jooksul on valminud palju suuremaid ja väiksemaid projekte, Meiega teeb järjepidevat koostööd palju usaldusväärseid kliente. Ettevõte on igal aastal jätkanud kasvu ja arengut, laiendades oma teenuste portfelli maastiku kujundamise, mänguväljakute igapäevase hoolduse ja objektide ülevaatusega.

Kvaliteet, Turvalisus, Standardid

Rohkem kui 15-aastase kogemusega oleme tööstuses üks kogenumaid ja pädevamaid ettevõtteid. Kõik tööd tehakse vastavalt kehtivatele ohutusstandarditele, nii et seadmed paigaldatakse vastavalt tootja juhistele. Suurem osa meie seadmetest on TUV-sertifikaadiga. Olulisim standard meie igapäevatöös on mänguvahendite standard EN1176, kuid me juhime ja teostame professionaalselt ka spordivahendite, Parkouri ja Fitnessi seadmete EN standarditele vastavaid projekte.

Meie meeskonna liikmed riigiti

Meie Eesti tiimi liikmed

Meie Läti tiimi liikmed

Meie disaini tiim

Meie Leedu tiimi liikmed

Paigaldusmeeskond

Meil on professionaalne meeskond ning usaldusväärsed partnerid, kes paigaldavad tooteid ning katendit.