Suundumused välijõusaalide maailmas 2022. aastal

21/02/2022
Välijõusaali varustus

Pärast paari viimast aastat ootame kõik tagasipöördumist normaalsuse juurde, kuigi teame, et see toimub aeglasemalt. Samal ajal kui jõusaalid ja spordihallid näevad endiselt vaeva, et jalad alla saada, on välitingimustes kasutatavad spordivahendid ja treeningseadmed asunud kehalise aktiivsuse maailmas juhtpositsioonile ning maailma pargid ja mänguväljakud on tormiliselt vallutanud paljud uued tooted ja uuendused.

Kuigi välijõusaalide seadmete vallas on toimunud olulisi uusi edusamme, oleme ka taasavastanud oma kire ja armastuse vanade heade välitreeningutoodete vastu, mis on ajaproovile vastu pidanud ning mis jätkuvalt meelitavad uusi kasutajaid ja kutsuvad inimesi õue.

Järgnevalt vaatame mõningaid suundumusi välijõusaalide maailmas 2022. aastal.

Jõutreening

Sisu on soomekeelne sõna, mida on enamikul inimestel raske tõlkida. Tegelikult see polegi asi, vaid pigem tunne või suhtumine. Sisu tähendab otsusekindlust ja julgust kaevuda sügavale ja jätkata võitlust ka siis, kui olete kurnatud ja tunnete, et ei suuda enam edasi minna. Sisu on see, mis annab lisatõuke ja aitab teil lõpuni jõuda. Seega on igati sobilik, et Lappseti uusim välispordivahendite tootesari on mõeldud selleks, et aidata teil leida oma sisemine Sisu ja jõuda selle käigus järgmisele tasemele.

Mitmekülgsed ja kõikehõlmavad Sisu Fitnessi jõutreeninguvahendid pakuvad kasutajakogemust, mida saab kohandada igaühe vajadustele ja võimetele sobivaks. Sisu Fitnessi reguleeritavad ja sisemiste raskustega varustatud seadmed tähendavad, et saate valida endale mugava raskuse ega pea muretsema, et sõrmed võivad jääda raskete plaatide vahele nagu jõusaalis.

Sisu Fitnessi seadmed on pilkupüüdvad ja valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest, aga neid on ka lihtne paigaldada ning hooldada. See säästab omavalitsustele ja kogukondadele väärtuslikku raha ajal, mil enamik püüab leida võimalusi kulude vähendamiseks.

Parkuur

Parkuur

Parkuuri mõte on saavutada sujuv, katkestusteta liikumine läbi ala, tavaliselt linnakeskkonnas, ületades takistusi joostes, hüpates ja ronides. Kuigi parkuur on tänavasport, koguvad parkuuripargid üha populaarsust. Dash Parkouri alad pakuvad paremat funktsionaalset tihedust ja lugematul hulgal liikumiskombinatsioone. Skaleeritavus võimaldab algajate ja edasijõudnute koolitamist samas kohas. ELi standardite kohaselt kujundatud ja katsetatud parkuuripargid püsivad heas korras.

Mängime kulli!

Unustage kõik, mida arvasite end klassikalise kullimängu kohta teadvat. Olgu, mitte päris kõik, aga ütleme nii, et Lappset TAG on uus ja värskendatud versioon. Reeglid on samad, aga nüüd on sinna lisatud parkuuri elemendid ja takistusrada, et muuta see tõeliselt põhjalikuks ning lõbusaks treeninguks. Lappset TAG sobib paljudele oskustasemetele, sisaldab libisemisvastaseid pindu ning võimaldab kasutajatel arendada jõudu ja osavust, mängides samal ajal üksteisest eemalehoidmist.

Funktsionaalne treening

Lappset Fitness kasutab sellistes spordivõistlustes nagu Crossfit Games, Tough Muddles jpm populaarseks saanud harjutusi ja distsipliine ning ühendab need kompaktsetes ja tõhusates toodetes, mis ei nõua suurt keskonnajälge ega palju ruumi. Koostöös 2009. aasta CrossFiti maailmameistri Mikko Saloga välja töötatud toote taga on ka usaldusväärsus, mis teeb selgeks, et see ei olnud midagi, mis pandi lihtsalt suvaliselt kokku, et järgida hetke moodi, vaid on hoopis hoolikalt planeeritud ja asjatundlikult valmistatud välispordivarustus, mis on kasutajatele juba üle kümne aasta meeldinud.

Pealegi, Lappseti treeningalad on kõigile tasuta nautimiseks, mistõttu mängivad need olulist rolli linnadesse sotsiaalselt ja majanduslikult kaasavate spordirajatiste ehitamisel.

Keharaskusega treening

Olgu, meil on Sisu Fitness ja Lappset Fitness, aga nüüd tutvustame teile Sisu Fitness Frame’i, milles on ühendatud see, mis teeb mõlemad eelmainitud tooted suurepäraseks, aga lisatud on mõned võimalused, mis täiustavad seda veelgi.

Lappseti uusim välispordivõimalus Sisu Fitness Frame viib funktsionaalse treeningu uutesse kõrgustesse, ilma et see nõuaks tohutult palju pinda, kus seda teha. See ei piira aga kasutajate arvu, sest suurima Sisu Fitness Frame’i komplekti peal saavad korraga treenida kuni 20 inimest. Kui vaatate tüüpilist CrossFiti jõusaali, on see tavaliselt suur ja asub laohoone keldris. See loob suurepärase meeleolu selleks, et sattuda õudusfilmi, aga kui me treenime, eelistame tunda nahal värsket õhku ja jahedat tuult, mitte ei pea lämbuma varasemas treeningus käinud kaheldavate pesemisharjumustega inimeste higilõhnas.

Kasutage seda kas üksi või koos sõpradega, Sisu Fitness Frame’i komplekt on uuenduslik välispordivahend, millel on helge tulevik.

Videomängude mängimine füüsilises maailmas

Yalp Interactive’i interaktiivseid spordiplatse luuakse üle kogu maailma, kuna tänapäevane tehnoloogia võimaldab laia valikut uusi ja põnevaid võimalusi! Interaktiivne mäng ja sport on ühenduslüli digitaalse ning reaalse maailma vahel. Videomängude maailm pakub võimalust kasutada kujutlusvõimet, õppida, lõbu, vaheldust, järgmise taseme saavutamise põnevust ja võimalust kohandada tasemeid igale mängijale eraldi. Füüsiline maailm pakub kehalist aktiivsust, sotsiaalset suhtlemist, kogukonna kaasamist ja rahuldust õues viibimisest. Mõlema maailma ühendamine viib meie arengu järgmisele tasemele. Interaktiivne mäng pakub mõlemast maailmast parimat.

Uus! Rakendus Yalp+

Liigume järgmisele tasemele! Pärast mõnes meie interaktiivses tegevuses tulemuse saamist võivad kasutajad selle rakendusest Yalp+ välja võtta. Rakendust ei pea toodete kasutamisel kasutama, aga see võimaldab mängijatel oma tulemuse välja võtta ja osaleda ülemaailmsetel võistlustel.

Interaktiivsed spordiplatsid võivad aidata innustada uut põlvkonda olema aktiivne ja elama tervislikku elu!

Kõigi küsimuste korral võtke Meiega ühendust

Vaata meie tooteid