Saage interaktiivseks uuendusliku siseruumides asuva Luna-mänguga!

04/03/2024

Mitte ükski muu mäng ei ole kaasahaaravam kui värvikas ja lõbus mäng, kus tuleb näidata
tantsuliigutusi. See ongi Luna võlu!

Lihtsad asjad ja koosveedetud aeg koos teevad elu kergeks ja nauditavaks. Veel üks suurepärane “Lappset” Luna mängutehnoloogia loodi üldise heaolu ja õnne parandamiseks. Kõik saavad lõbutseda, kuna see sobib kõikidele oskustasemetele ja võimetele. See interaktiivne mäng hõlmab vaid 3,8 meetrise ruudukujulist ala ja innovaatilist sensorit, mis tuvastab mängija hõlpsalt ja reageerib mängija liigutustele, luues sellele heli ja muusika. Kas pole mitte suurepärane? Sa võid üllatuda, kui palju väljakutseid see mäng võib tekitada, kuid kindlasti toob see kaasa palju meeldejäävaid hetki, mida endaga kaasa võtta.

Kõik võivad lõbutseda, sest Luna mäng haarab ja kaasab erinevaid vanusegruppe ja seda saab mängida mitme mängijaga. Lapsed saavad mängu iseseisvalt navigeerida, kuna see ei vaja palju abi. Mis veelgi parem, see on avatud ruumimäng, ilma ohtude ja ronimisobjektideta, ohutus on esmatähtis.

Tantsimise eelised

Kõik teavad, et tants on suurepärane viis füüsilise vormis parandamiseks, edendades südame-veresoonkonna tervist, lihasjõudu, painduvust ja vastupidavust. Sellel on ka palju muid suurepäraseid eeliseid, nagu tasakaalu, koordinatsiooni, motoorsete oskuste ja reaktsiooni parandamine.

Kuid tantsimisega tegelemise teiste oluliste eeliste hulka kuulub emotsionaalse heaolu olulisus. Tantsimine vähendab stressi ja ärevust, soodustades lõõgastumist. Üldiselt võib tants vabastada endorfiine, meie õnnehormoone, mis on suurepärane viis meeleolu tõstmiseks. Kellele see kõik ei meeldiks?

Sotsiaalne ühendus

Luna mängus osalemine, kus suuremad grupid omavahel suhtlevad, on suurepärane viis sotsiaalse ühenduse loomiseks teistega ja enesekindluse suurendamiseks. Koostöö soodustab meeskonnatööd, mis on hea oskus isiklikuks ja professionaalseks kasvuks, kui üritate saavutada ühiseid eesmärke. Sotsiaalne ühendus on inimeste heaolu seisukohalt hädavajalik ja mängib olulist rolli.

Keskkonnad, mille Luna muudab võluväel imeliseks:

Kaubanduskeskused
Spordikompleksid
Siseruumide mängupargid
Raamatukogud

Pere meelelahutuskeskused
Pererestoranid
Kogukonnakeskused
Muuseumid
Koolid

See sobib kõigile, lihtsalt astuge mängu ja olge valmis maagilisi hetki luues lõbutsema!

Ärge muretsege, kui Teil tekkis soob see mäng väliskeskkonda ehitada. Selle jaoks on saadaval lahendus SONA mäng.

Lisateabe saamiseks vaadake meie kataloogi -> või võtke ühendust kodulehel toodud kontaktidega.

Kõigi küsimuste korral võtke Meiega ühendust

Vaata meie tooteid